Kuru Yıkayıcılar Dtw ® Serisi

EKİPMAN TÜRÜ:
Kokuların temizlenmesi için kuru kimyasal-fiziksel bitki.

ÇALIŞMA İLKELERİ:
Hava temizleme işlemi, kuru ovma kokuları (adsorpsiyon ve kimyasal reaksiyon) yoluyla gerçekleştirilir. Kaldırma işlemi, koku moleküllerini uzaklaştırmak için emdirilmiş aktif alümina peletlerinin ortam yataklarında gerçekleşir. Kaldırma işlemi geri döndürülemez ve geniş bir yelpazedeki koku maddelerini yüksek verimlilikle işleme tabi tutar.

DTW® DRY yıkayıcılar , çok kanallı paket ünitelerdir; yoğuşma giderimi için bir bölüm, kimyasal-fiziksel filtrasyon yatakları, partikül filtrasyon öncesi ve sonrası bölümleri ve iç kanallı giriş / çıkış plenumları.

DTW® KURU yıkayıcılar , fan ve inverter hava akış düzenlemeli elektrik panosu ile birlikte tedarik edilebilir. Tüm ürünler pakete önceden monte edilmiştir.

Biodesulf Biyogaz Çevre Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Merkez  : Bahçelievler Mah. Yıldızlı Sok. Emre Apt. No:11/1 Bahçelievler/İST
Şube : Halkalı Merkez Mah. 1. Posta Sok. Cadde 24 No:12/138 Küçükçekmece/İstanbul
Tel : 0212 813 36 81

Desülfürizasyon (desulphurisation) , Koku giderme (odor treatment) , Alev tutucu (flame arrester) , Biogas flare (biyogaz yakma bacası) , Biogas equipment (biyogaz ekipmanları) , Digester mixer (çürütücü tank mikserleri), Çakıl filtre (gravel filter) , Gaz balonu (gas holder) , Blower (hava üfleyici) , UV (ultaviole)