Tüp Kule Vtw® Serisi

EKİPMAN TÜRÜ:
Tüp kule temizleyici.

ÇALIŞMA İLKELERİ:
biodesulf  Yıkayıcılar tarafından işlenen havadaki kirleticiler, indirgeme reaktifleri ile yıkanarak kimyasal reaksiyonla emilir. biodesulf tarafından üretilen standart temizleyiciler, daha fazla verimlilik sağlamak ve daha kısıtlayıcı yasal standartlar içindeki emisyonları garanti etmek için çift aşamalıdır.

Birinci Aşama (Tüp):
Gelen kirli hava, temizleyiciye tüp yoluyla çekilir, burada boğazda yüksek hızda oluşturulan güçlü türbülans nedeniyle, en iyi ön işlem koşullarını sağlayan yıkama çözeltisiyle temas ettirilir.

İkinci Aşama (kule):
Kirlenmiş hava, reaktif devridaim tankından tüp’ten kuleye geçer. Kulede hava, geniş bir temas alanı üzerinde düşük bir hızla tekrar yıkanır. Sıvı taşınmasını engellemek için kuleye (buğu damlalarını ayırmak için alveolar paketleri)  yerleştirilir. Hava, temizleyiciden standart bir vantilatörden içeri itilir ve işlemden geçirildikten sonra atmosfere verilir.

Biodesulf Biyogaz Çevre Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Merkez  : Bahçelievler Mah. Yıldızlı Sok. Emre Apt. No:11/1 Bahçelievler/İST
Şube : Halkalı Merkez Mah. 1. Posta Sok. Cadde 24 No:12/138 Küçükçekmece/İstanbul
Tel : 0212 813 36 81

Desülfürizasyon (desulphurisation) , Koku giderme (odor treatment) , Alev tutucu (flame arrester) , Biogas flare (biyogaz yakma bacası) , Biogas equipment (biyogaz ekipmanları) , Digester mixer (çürütücü tank mikserleri), Çakıl filtre (gravel filter) , Gaz balonu (gas holder) , Blower (hava üfleyici) , UV (ultaviole)