2 Aşamalı Yatay Yıkayıcı Hr-2® Serisi

EKİPMAN TÜRÜ:
2 filtreleme seviyesi ile yatay.

ÇALIŞMA İLKELERİ:
biodesulf yıkayıcılar tarafından işlenen havadaki kirleticiler, indirgeme reaktifleri ile yıkanarak kimyasal reaksiyonla emilir. Ecochimica® tarafından üretilen yatay temizleyiciler, daha fazla verimlilik sağlamak ve daha kısıtlayıcı yasal standartlardaki emisyonları garanti etmek için çift aşamalıdır. biodesulf istek üzerine üç aşamalı yatay temizleyiciler üretebilir.

İlk aşama (asit):
Emme havası, önceden belirlenmiş bir pH değerine sahip bir asidik çözelti ile yukarıdan serpme yakalayıcı bileşenlerin üzerinden yatay olarak geçirilerek büyük bir statik temas yüzeyinde (hava ve yıkama çözeltisi) yıkanır. Daha sonra hava, ikinci aşamaya geçmeden önce fazla reaktifi uzaklaştırarak sıvı taşınmasını önleyen buğu çözücülerden (damlacıkları ayıran bıçaklar) geçer.

İkinci aşama (temel + oksidan):
Birinci aşamadan gelen hava, aynı işlemle ikinci kez yıkanır, önceden belirlenmiş bir pH’a ve oksidasyon-indirgeme potansiyeline sahip bazik bir çözeltide bir oksidan ile yıkanır. Hava daha sonra üçüncü aşamaya geçmeden önce uygun parçalayıcılardan geçer.

Biodesulf Biyogaz Çevre Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Bahçelievler Mah. Yıldızlı Sok. Emre Apt. No:11/1 Bahçelievler/İST
Tel : +90 (212) 643 67 57 | Fax : +90 (212) 643 67 57
info@biodesulf.com