Hakkımızda

Biodesulf, geçmiş tarihlerden  beri ekoloji sektöründe faaliyet göstermektedir. Kendi uygulamalı araştırması sayesinde, hava temizleme alanında özel metodolojiler geliştirmiş ve patent almıştır. “Tam hizmet”, tasarım aşaması, sistem uygulaması ve enstrümantal analiz arasındaki sinerji tarafından üretilir ve böylece müşterilerimizin Biodesulf’u benzersiz bir toplam hizmet sağlayıcısı olarak görmelerini sağlayarak zamandan ve paradan tasarruf sağlar.

Biodesulf tarafından üretilen sistemler; koku, duman, asit, alkali, oksidanlar, vb., Buharlar, çözücüler, aerosoller, toz, atıklar (endüstriyel ve kentsel) ve gürültü için artan tedavi verimliliği sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, emisyonların geçerli yasalara uygun olmasını garanti ediyoruz

Sertifikalar

Biodesulf her zaman planlama ve üretim süreçlerini sürdürme ve iyileştirme konusunda uzmanlaşmış özel bir iç sistemle yönetilmiştir.

Bu standardizasyon ve sürekli kalite, ürünlerinin UNI EN ISO 9001: 2000 standardına göre sertifikalandırılmasını sağlamıştır. Tüm insan kaynaklarının katılımı ve değerlendirilmesi, müşterilerimize kurulum öncesi ve sonrasında en uygun hizmeti sunmadaki başarımız için önemlidir.

Biodesulf Biyogaz Çevre Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Bahçelievler Mah. Yıldızlı Sok. Emre Apt. No:11/1 Bahçelievler/İST
Tel : +90 (212) 643 67 57 | Fax : +90 (212) 643 67 57
info@biodesulf.com