Kuru Filtre Torba Filtre Fm® Serisi

EKİPMAN TÜRÜ:
Torba filtresi.

ÇALIŞMA İLKELERİ:
biodesulf torbalı filtre ile işleme tabi tutulan havadaki kirlenmiş tozlar, özel bir filtreleme kumaşında üretilen filtre ceplerinde tutulur. Ekipman tipi, şekli ve kullanılan torba tipi, filtre edilecek havanın hacmine ve tozların cinsine göre seçilir.

biodesulf tarafından üretilen torbalı filtreler daha fazla verimlilik sağlamak ve daha kısıtlayıcı yasal standartlar dahilinde emisyonları garanti etmek için boyutlandırılmıştır. Muamele edilecek hava, dış yüzey üzerine toz bırakarak filtreleme torbalarından içeriye doğru geçer. Torbadan düşen toz haznelere toplanır.

Torbalar üzerinde toz birikmesini önlemek, böylece filtrelerin tıkanmasını ve verimlerinin sınırlandırılmasını sağlamak için biodesulf tarafından üretilen standart torba filtreleri geri yıkama sistemlerine sahiptir. Bu sistemlerde, manometreli bir ekonomizer tarafından kontrol edilen basınçlı temiz hava, toz toplayıcıya ters yönde enjekte edilir.

Boşaltma hazneleri paletli toz toplama kutuları veya diğer uygun toplayıcılar ve vidalı konveyörler veya yıldız vanaları gibi temizleme cihazları ile donatılmıştır.

Biodesulf Biyogaz Çevre Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Bahçelievler Mah. Yıldızlı Sok. Emre Apt. No:11/1 Bahçelievler/İST
Tel : +90 (212) 643 67 57 | Fax : +90 (212) 643 67 57
info@biodesulf.com