Dikey Kule Tw-Fl® Serisi

EKİPMAN TÜRÜ:
Dikey Kule

ÇALIŞMA İLKELERİ:
biodesulf yıkayıcılar tarafından işlenen havadaki kirleticiler, indirgeme reaktifleri ile yıkanarak kimyasal reaksiyonla emilir.
biodesulf tarafından üretilen tekli kule temizleyiciler, yüksek verimlilik sağlamak ve yasal standartlardaki emisyonları garanti etmek için boyutlandırılmıştır.

Aşama (kule):
Emme havası kulenin alt kısmına emiş açıklıklarından çekilir ve reaktif deposundaki sıvının yüzeyinden geçer. Kulede hava, geniş bir temas alanı üzerinde düşük bir hızla geri yıkanır. Hava, temizleyiciden standart bir fan tarafından itilir ve işlemden geçirildikten sonra atmosfere salınır. Sıvı taşınmasını engellemek için kuleye (buğu damlalarını ayırmak için alveolar paketleri) kuleler yerleştirilir.

Biodesulf Biyogaz Çevre Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Merkez  : Bahçelievler Mah. Yıldızlı Sok. Emre Apt. No:11/1 Bahçelievler/İST
Şube : Halkalı Merkez Mah. 1. Posta Sok. Cadde 24 No:12/138 Küçükçekmece/İstanbul
Tel : 0212 813 36 81

Desülfürizasyon (desulphurisation) , Koku giderme (odor treatment) , Alev tutucu (flame arrester) , Biogas flare (biyogaz yakma bacası) , Biogas equipment (biyogaz ekipmanları) , Digester mixer (çürütücü tank mikserleri), Çakıl filtre (gravel filter) , Gaz balonu (gas holder) , Blower (hava üfleyici) , UV (ultaviole)