Biyogaz Biyolojik Kükürt Giderme Kuleleri Bio-Desolf® Serisi

EKİPMAN TÜRÜ:
Dikey biyofiltre kulesi.

ÇALIŞMA İLKELERİ:
Biyogaz üretimi için atığın anaerobik fermantasyonunda, üretilen metan, enerji üretim birimi için son derece aşındırıcı olan yüksek seviyelerde hidrojen sülfit içerir.

biodesulf tesislerimiz, kimyasal reaktif tüketimi olmadan, biyolojik bir işlemle hidrojen sülfit içeriğini azaltır.
Doğru bir biodesulf yönetimi aşağıdaki işlem parametrelerini kontrol etmelidir: sıcaklık, pH, oksijen miktarı ve besin maddeleri.

biodesulf verimliliği optimum çalışma koşullarında% 90’dan fazladır. H2S konsantrasyonunda biyogaz akışında önemli değişikliklerin olabileceği bitkilerde, H2S gideriminde büyük değişikliklerle bile çok yüksek bir verimlilik sağlamak için biodesulf’dan sonra kimyasal bir kükürt giderme tesisinin (DESOLF-VTR®) kurulmasını tavsiye ediyoruz. Biyogaz akışında veya işlem görecek gazdaki H2S konsantrasyonunda.

Biodesulf Biyogaz Çevre Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Merkez  : Bahçelievler Mah. Yıldızlı Sok. Emre Apt. No:11/1 Bahçelievler/İST
Şube : Halkalı Merkez Mah. 1. Posta Sok. Cadde 24 No:12/138 Küçükçekmece/İstanbul
Tel : 0212 813 36 81

Desülfürizasyon (desulphurisation) , Koku giderme (odor treatment) , Alev tutucu (flame arrester) , Biogas flare (biyogaz yakma bacası) , Biogas equipment (biyogaz ekipmanları) , Digester mixer (çürütücü tank mikserleri), Çakıl filtre (gravel filter) , Gaz balonu (gas holder) , Blower (hava üfleyici) , UV (ultaviole)