Arıtma

EKİPMAN TÜRÜ:
Arıtma

ÇALIŞMA İLKELERİ:
biodesulf , gaz atıklarının arıtılması için kullanılır. Hava biyo tekneye girer ve silisli / kalkerli malzemeden (lapilli, yumuşakça kabukları vb.) Oluşan filtrasyon yatağından aşağı doğru hareket eder ve arıtma zaman alabilir.

Biyo-asitleştirici içinde nemlendirilen bu madde, havada bulunan kirletici maddeleri metabolize eden (biyolojik oksidasyon yoluyla), onları su buharına, karbon dioksit ve biyo kütleye dönüştüren mikro-organizmaları barındıran sulu bir “biyofilm” ile kaplanır.

Bu nedenle, biyofilm boyunca oksijen dolaşımını kolaylaştırmak için tüm yatak hacmi boyunca havanın eşit bir şekilde dağılması gerekir. Arıtmanın  doğru şekilde çalışması, besleme çözünürlüğünün yanı sıra sıcaklığın korunmasını gerektirir. Biyofiltre ile karşılaştırıldığında, Arıtma daha yüksek verime sahip ve daha az montaj alanı gerektiren kapalı bir sistemdir.

Biodesulf Biyogaz Çevre Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Merkez  : Bahçelievler Mah. Yıldızlı Sok. Emre Apt. No:11/1 Bahçelievler/İST
Şube : Halkalı Merkez Mah. 1. Posta Sok. Cadde 24 No:12/138 Küçükçekmece/İstanbul
Tel : 0212 813 36 81

Desülfürizasyon (desulphurisation) , Koku giderme (odor treatment) , Alev tutucu (flame arrester) , Biogas flare (biyogaz yakma bacası) , Biogas equipment (biyogaz ekipmanları) , Digester mixer (çürütücü tank mikserleri), Çakıl filtre (gravel filter) , Gaz balonu (gas holder) , Blower (hava üfleyici) , UV (ultaviole)