Tüp Temizleyici Vqc-Hi® Serisi

EKİPMAN TÜRÜ:
Tüp Temizleyici

ÇALIŞMA İLKELERİ:
Sıcak kalıba püskürtülen ayrıştırıcı sıvı buharlaşır ve yağ buharı üretir.

biodesulf tarafından geliştirilen Tüp Temizleyici VQC-hi®, yağ buharlarını çift muamele aşamasında yoğunlaştırmak, yağ ve su emülsiyonu oluşturmak ve tankın altında toplanan, problemleri tıkamak ve sonuçta ortaya çıkan zaman kaybını önlemek için açıkça incelenmiştir Her iki sistem de sürekli ve otomatik bir yıkama sistemi kullanabilir.

Döküm makinesinden emilen yağ buharları, özellikle neredeyse tamamen yoğunlaştırılması ve temizlenmesi için tasarlanmış ilk tüp söndürme aşamasından geçen arıtma tesisine girer. Yıkama sıvısı, karşı tıkanıklıkta ve yüksek basınçta bir inox pompayla, bazı tıkanma yapmayan memelerden geçirilir. Otomatik bir su doldurma sistemi, yıkama sıvısını, işlenmiş ayırma maddesinin olası geri kazanımı ile yoğunlaştırılmış yağ emülsiyon miktarına göre periyodik olarak boşaltılan en iyi çalışma seviyesinde tutar.

Temizlenen hava daha sonra ikinci aşamada, kuleden geçen son bir filtrelemeye sahiptir ve daha sonra yasa sınırlarına göre kirletici içerikli bir fan aracılığıyla atmosfere gönderilmektedir. tüp söndürücü çıkışındaki temiz hava, hem kısmen hem de tesiste hem tek makinede hem de merkezi tesis konfigürasyonunda yeniden sirküle edilebilir.

Biodesulf Biyogaz Çevre Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Bahçelievler Mah. Yıldızlı Sok. Emre Apt. No:11/1 Bahçelievler/İST
Tel : +90 (212) 643 67 57 | Fax : +90 (212) 643 67 57
info@biodesulf.com