Temizleyici Qc

EKİPMAN TÜRÜ:
Temizleyici soğutma kulesi.

ÇALIŞMA İLKELERİ:
biodesulf’un temizleyicisi buharlaşma ve su atomizasyon tipindedir ve basınçlı hava ve özel olarak tasarlanmış atomizasyon şeritleri ile en yeni teknolojileri kullanan duman sıcaklığını soğutur.

Dumanlar, soğutma kulesinin üst kısmından düzgün bir şekilde eşitlendikleri yerlerden girer. Dumanlar daha sonra, sıkıştırılmış hava ile atomize edilmiş su jetleri ile yıkandıkları mızrak bölgesine ulaşmaktadır. Atomize su, yüksek gizli buharlaşma ısısı nedeniyle büyük miktarda kalori emilimi ile buharlaşır. İnce bir sıcaklık düzenlemesi için, kuleden sonra dumanlar uygun bir valf içinden enjekte edilen ortam havası kullanılarak daha da soğutulur.

Suyun, basınçlı havanın ve seyreltik hava akışının uygun şekilde kalibrasyonu, duman sıcaklığının hassas kontrolünü sağlamak için esastır. Bu proses değişkenlerini görselleştirmek ve kurulu ekipmanların denetimine izin vermek için LCD panel ile sağlanan özel yazılım ve PLC tarafından kontrol edilen doğru enstrümantasyonla gerçekleştirilir.

Biodesulf Biyogaz Çevre Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş.

Merkez  : Bahçelievler Mah. Yıldızlı Sok. Emre Apt. No:11/1 Bahçelievler/İST
Şube : Halkalı Merkez Mah. 1. Posta Sok. Cadde 24 No:12/138 Küçükçekmece/İstanbul
Tel : 0212 813 36 81

Desülfürizasyon (desulphurisation) , Koku giderme (odor treatment) , Alev tutucu (flame arrester) , Biogas flare (biyogaz yakma bacası) , Biogas equipment (biyogaz ekipmanları) , Digester mixer (çürütücü tank mikserleri), Çakıl filtre (gravel filter) , Gaz balonu (gas holder) , Blower (hava üfleyici) , UV (ultaviole)